НОВЕ ОРАХОВО – Манифестация ,,Ораховска єшень” будзе отримана нєшка, 17. октобра, на 19 годзин у Доме култури.
За стретнуце тамбурових оркестрох у Новим Орахове приявени штири оркестри. Домашнє КУД „Петро Кузмяк”, хторе орґанизатор того стретнуца тамбурових оркестрох, поволує любительох тамбуровей музики же би пришли на манифестацию.
