Шест медаља на турниру у Оџацима

автор зам
790 Опатрене

ОЏАЦИ/РУСКИ КРСТУР – Млади каратисти крстурског Русина освојили су шест медаља на Карате-турниру „Златна песница Оџака“, који је одржан у суботу, 24. октобра.

Такмичење у Оџацима организовао је домаћи Карате-клуб „Младост“, учествовало је око 25 клубова из око 180 такмичара, а крстурски клуб је представљало осморо младих каратиста у категоријама „петлића“, „пионира“ и „нада“, и сви се такмичили у борбама.

Прва места освојили су Глоријан Штрангар у категорији „петлића“, Андреј Дудаш у „пионирима“ и Марина Нађ у „надама“, а Сара Планчак освојила је треће место у категорији „нада“.

Русин је освојио и прво место у такмичењу екипа у категорији „нада“, а у екипи су били Анамарија Њаради, Сара Планчак, Мартина Рац и Марина Нађ.

Осим поменутих, на такмичењу у Оџацима учествовала је и Анастазија Фаркаш.