Мож предкладац кандидатох за Припознанє з обласци ровноправноци полох

автор сен
828 Опатрене

НОВИ САД – По 2. октобер шицки заинтересовани можу придац предкладаня кандидатох за Припознанє з обласци ровноправносци полох за 2014. рок – за поєдинца и за орґанизацию, так же мож предложиц гражданох, здруженя гражданох, нєвладово орґанизациї, подприємства, орґани и орґанизациї з АП Войводини.

Предложени физични и правни особи треба же би нєпреривно доприношели розвою демократских процесох у дружтве, посцигли значни резултати у витворйованю политики єднаких можлївосцох за жени и хлопох у шицких обласцох, а окреме у обласци роботи и обезпечованю роботи, политичним и явним живоце, социялней и здравственей защити, образованю, информованю, култури и спорту.

Награди за обидва катеґориї буду диплома, статуа и пенєж, а одлуку о добитнїкох Припознаня принєше Покраїнска влада, на предкладанє Совиту за ровноправносц полох.

Вецей о конкурсу мож опатриц на сайту Покраїнского секретарияту за привреду, обезпечованє роботи и ровноправносц полох www.spriv.vojvodina.gov.rs на опциї „Конкурси-явни позиви“

ПОВЯЗАНИ ТЕКСТИ